Spacerem po królewskiej dzielnicy
Wczoraj klasa 6c postanowiła przywitać rok szkolny spacerem po królewskiej dzielnicy. Ten dzień spędziliśmy bardzo aktywnie , graliśmy w piłkę, skakaliśmy na trampolinach, a ochładzaliśmy się w fontannie. Dopełnieniem zabawy były pyszne lody...

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!