Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

Turniej Futsal Gram

Ocena 0/5

Reprezentacja naszej szkoły znalazła się w najlepszej ósemce szkół w Warszawie podczas zawodów Futsal Gram organizowanych przez Akademicki Związek Sportowy. W rywalizacji wzięły udział drużyny ze szkół ponadpodstawowych z całego miasta, a poziom rozgrywek był wysoki i bardzo wyrównany.
Zawodnicy zaprezentowali zaangażowanie, dobrą organizację gry i sportową postawę w każdym meczu.
Gratulacje dla drużyny!

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności