Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości
W dniu 6.11.2025r. w naszej Szkole odbył się niecodzienny apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości . Unikalność tego wydarzenia polegała na tym, że do klasycznej narracyjno-recytatorskiej formy wpleciono debatę oksfordzką .
W debacie uczestniczyły dwie drużyny - biała i czerwona, które liczyły po czterech mówców. Obie grupy miały za zadanie bronić swojej tezy dotyczącej okoliczności odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku.
Na sam koniec to zgromadzona publiczność składająca się z uczniów klas 4-8 oraz uczestniczący w wydarzeniu nauczyciele zdecydowali, które argumenty były silniejsze. W tym celu każdy widz otrzymał karteczki z kodem QR, po jego zeskanowaniu wyświetlały się opcje odpowiedzi .
Szczegóły w materiale filmowym


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!