Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

Integracja na sportowo klas pierwszych

Ocena 0/5

Dnia 13 listopada w hali sportowej odbyła się Integracja na sportowo klas pierwszych. Uczniowie wszystkich klas pierwszych wraz z wychowawcami brali udział w różnorodnych konkurencjach sportowych. Rywalizacja sportowa na poważnie ale też i śmiesznie zakończyła się nabyciem nowych umiejętności. Dziękujemy za wspólną zabawę. Do zobaczenia na arenach sportowych. Nauczyciele wychowania fizycznego.

 
 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności