Dzień Niepodległości klasy 1-3
Dnia 8 listopada uczniowie klasy 2a i 2b przygotowali akademię z okazji Święta Niepodległości. Jest to jedno z najważniejszych świąt narodowych w naszym kraju. W trakcie trwania uroczystości uczniowie odtworzyli burzliwe dzieje Polski w czasach jej potęgi, rozbiorów i odzyskania niepodległości. Młodzi aktorzy w czasie kilkunastominutowego przedstawienia nie wypowiedzieli ani jednego słowa, a formami przekazu były jedynie układ choreograficzny i dźwięk podkładu muzycznego. Dla wszystkich była to dobra i przejmująca lekcja historii i patriotyzmu, która przypomina nam, że wolność raz zdobyta i niepodległość raz osiągnięta nie są dane na zawsze, lecz należy wciąż dbać o te wartości i stale je pielęgnować.
Film z przedstawienia ukaże się w najbliższych dniach


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!