Integracja na sportowo klas pierwszych
Dnia 13 listopada w hali sportowej odbyła się Integracja na sportowo klas pierwszych. Uczniowie wszystkich klas pierwszych wraz z wychowawcami brali udział w różnorodnych konkurencjach sportowych. Rywalizacja sportowa na poważnie ale też i śmiesznie zakończyła się nabyciem nowych umiejętności. Dziękujemy za wspólną zabawę. Do zobaczenia na arenach sportowych. Nauczyciele wychowania fizycznego.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!