Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

Muzeum Warszawy

Ocena 0/5

Klasa 2e udała się na lekcję do Muzeum Warszawy.  Podczas zajęć uczniowie poznali historię powstania naszego miasta, dowiedzieli się jak na przestrzeni wieków zmieniała się Warszawa i jakie miejsca były ważne dla jej dawnych mieszkańców. W drodze powrotnej dzieci spotkały Pluszowego Misia i widziały świąteczne dekoracje. To była fantastyczna wycieczka.

408208086_839901184598602_9059324149338840679_n 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności