VI Memoriał
Dnia 06.12.2023r. odbył się VI Memoriał Piotra Karpińskiego i Mariusza Kozińskiego. W zawodach pływackich brali udział wszyscy chętni uczniowie, zarówno z klas sportowych jak i ogólnych. Memoriał był znakomitą okazją do poinformowania całej społeczności szkolnej o przekazaniu przez Radę Rodziców kompletów płetw, które będą nam świetnie służyć podczas treningów. Miłą niespodzianką było pojawienie się na pływalni naszych absolwentów, których pokazy stały się przykładem profesjonalizmu i wzorem do naśladowania. W ten sposób uczciliśmy pamięć byłych trenerów. Ogromnie dziękujemy za wspaniała zabawę!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!