Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

„Niewidomy – nie widzę problemu”

Ocena 0/5

„Niewidomy – nie widzę problemu” to warsztaty, które w klasach 1e i 3d poprowadził w towarzystwie psa  przewodnika Pan Sebastian Grzywacz. To była dla nas wszystkich bardzo ważna lekcja. Dowiedzieliśmy się m.in. tego, jak osoby niewidome wykonują różne codzienne czynności, jakie urządzenia im w tym pomagają, a także jaka jest rola psa przewodnika. Bardzo dziękujemy Panu Sebastianowi za przeprowadzone warsztaty i za tak cenny zastrzyk wiedzy!

kolaz 3d 1e 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności