„Niewidomy – nie widzę problemu”
„Niewidomy – nie widzę problemu” to warsztaty, które w klasach 1e i 3d poprowadził w towarzystwie psa przewodnika Pan Sebastian Grzywacz. To była dla nas wszystkich bardzo ważna lekcja. Dowiedzieliśmy się m.in. tego, jak osoby niewidome wykonują różne codzienne czynności, jakie urządzenia im w tym pomagają, a także jaka jest rola psa przewodnika. Bardzo dziękujemy Panu Sebastianowi za przeprowadzone warsztaty i za tak cenny zastrzyk wiedzy!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!