Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

„Programowanie w praktyce"

Ocena 0/5

20 marca odbyła się gala podsumowująca projekt „Programowanie w praktyce — warszawski projekt edukacji cyfrowej w szkołach”  Celem głównym projektu było podniesienie kompetencji cyfrowych uczniów w obszarze programowania (C++, Java, Python) i obsługi baz danych(SQL). W wykonywanie zadań było zaangażowanych 60 warszawskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych, oraz ponad 4000 uczniów. Nasza szkoła zajęła  5 miejsce. Uznajemy, że nasz pierwszy występ był bardzo udany,  bijemy brawo dla uczniów  i życzymy dalszych sukcesów. 

gala finałowa (3) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności