Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

Mikołajkowy Turniej w Dwa Ognie

Ocena 0/5

4.12.2024 uczestniczyliśmy w Mikołajkowym Turnieju w Dwa Ognie. Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej nr 400.
Nasze dziewczęta wygrywając wszystkie 4 mecze uplasowały się na zasłużonym  1 miejscu !!!

W zawodach reprezentowały nas uczennice z klas 4A:
1. Ahuja Aradhya

2. Golik Aleksandra

3. Golik Barbara

4. Gralak Aleksandra

5. Hendel Maja

6. Kałek Weronika

7. Kowalska Maja

8. Kurova Oleksandra

9. Rosa Lidia

10. Wilczek Alicja

Wielkie Gratulacje dla całej Drużyny !!!

Turnirj w dwa ognia (1) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności