Zimowe Otwarte Mistrzostwa Warszawy
Grudzień za pasem, a to świetny miesiąc na podsumowanie warsztatu treningowego i zweryfikowanie własnych osiągnięć od początku roku szkolnego. Zawodnicy UKS Wilanowia z klasy 5b i 6b wystartowali w Zimowych Otwartych Mistrzostwach Warszawy i pomimo morderczych dystansów 200m na pływalni 50-metrowej daliśmy radę . Dwa miejsca piąte i dwa szóste to znakomite wyniki .
Gratulacje dla Debo Dustowej, Antka Niedzieskiego – Soley, Piotrka Rutkowskiego i Antka Bielowskiego!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!