Warszawska Olimpiada Młodzieży w piłce ręcznej
Złoto i srebro dla drużyn piłki ręcznej w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży
13 listopada zespół dziewcząt złożony z uczennic klas 8a i 7a zdobył złoty medal - tytuł mistrzyń Warszawy w piłce ręcznej.
Drużyna chłopców złożona z uczniów klas 8a i 7a zajęła drugie miejsce, zdobywając srebrny medal-tytuł wicemistrzów Warszawy.
Przeciwnikami naszych drużyn w meczach finałowych były uczennice oraz uczniowie ze szkoły nr 336 z Ursynowa.
Gratulujemy zawodniczkom i zawodnikom oraz trenerom- Maciejowi Wychowskiemu (trener dziewcząt z klasy 8a), Adamowi Królakowi (trener chłopców z klas 7a, 8a), Andrzejowi Łopatowi (trener dziewcząt z klasy 7a).
Drużyna dziewcząt:
Stoją od lewej: Karolina Mierzejewska, Zofia Borowska, Jagoda Łodzińska, Helena Michałowska, Amelia Korzeniowska, trener Maciej Wychowski, Hanna Wołoszczak, Zofia Potulska,
W dolnych rzędach od lewej: Oliwia Buska, Lena Drękowska, Maria Trybuszkiewicz, Zuzanna Krusińska, Zuzanna Hutna, Natalia Gromadzka-Witek, Maria Dołęga, Michalina Sośnierz, Natalia Sudak, Lena Cichoń, Marta Przybylska, Maja Szelągowska.
Drużyna chłopców:
Stoją od lewej: trener Adam Królak, Karol Wasilewski-Kepka, Mikołaj Tlak, Ryszard Wojczyński, Leon Kowalczyk, Daniel Kozik, Franciszek Czwarno, Marcel Król, Mikołaj Zagumny,
Klęcza od lewej: Tymon Pogorzelski, Łukasz Kaleta, Maciej Matoszka, Jerzy Osuch, Konstanty Krawczyk, Mateusz Rosa, Maciej Polak.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!