Mistrzostwa Wilanowa w ergometrze wioślarskim
9 grudnia odbyły się Mistrzostwa Wilanowa w ergometrze wioślarskim klas IV.
Naszą szkołę reprezentowały dwie klasy 4c i 4d. Pojawiło się bardzo dużo reprezentantów swoich szkół, było ponad 206 czwartoklasistów. Imprezę prowadzili mistrzowie wioślarstwa Marcin Brzeziński - mistrz świata i wielokrotny olimpijczyk oraz Maria Wierzbowska - dwukrotna olimpijka i wicemistrzyni świata.
Rywalizacja była bardzo zacięta do samego końca. Uczniowie naszej szkoły Pavlo Hutsalo z klasy 4c zajął 5 miejsce, a Maja Janikowska też z kl. 4c zajęła 10 miejsce. Jest to bardzo duże wyróżnienie, zważywszy, że konkurencja była bardzo duża. Wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!