Mikołajkowy Turniej w Dwa Ognie
4.12.2024 uczestniczyliśmy w Mikołajkowym Turnieju w Dwa Ognie. Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej nr 400.
Nasze dziewczęta wygrywając wszystkie 4 mecze uplasowały się na zasłużonym 1 miejscu !!!
W zawodach reprezentowały nas uczennice z klas 4A:
1. Ahuja Aradhya
2. Golik Aleksandra
3. Golik Barbara
4. Gralak Aleksandra
5. Hendel Maja
6. Kałek Weronika
7. Kowalska Maja
8. Kurova Oleksandra
9. Rosa Lidia
10. Wilczek Alicja
Wielkie Gratulacje dla całej Drużyny !!!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!