Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

Zimowe Otwarte Mistrzostwa Warszawy

Ocena 0/5

Grudzień za pasem, a to świetny miesiąc na podsumowanie warsztatu treningowego i zweryfikowanie własnych osiągnięć od początku roku szkolnego. Zawodnicy UKS Wilanowia z klasy 5b i 6b wystartowali w Zimowych Otwartych Mistrzostwach Warszawy i pomimo morderczych dystansów 200m na pływalni 50-metrowej daliśmy radę . Dwa miejsca piąte i dwa szóste to znakomite wyniki  .
Gratulacje dla Debo Dustowej, Antka Niedzieskiego – Soley, Piotrka Rutkowskiego i Antka Bielowskiego!

Zimowe_Otwarte_Mistrzostwa_Warszawy_(1) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności