Warszawska Olimpiada Młodzieży w mini piłce ręcznej
W dniu 29 listopada chłopcy z rocznika 2012 (klasa VI i jeden zawodnik z VII klasy) zostali vicemistrzem Warszawy w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w mini piłce ręcznej. W finale, po bardzo emocjonującym meczu, uczniowie naszej szkoły ulegli 1 bramką reprezentacji Bemowa. Trenerem naszych chłopców jest Adam Królak.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!