Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

Warszawska Olimpiada Młodzieży w mini piłce ręcznej

Ocena 0/5

W dniu 29 listopada chłopcy z rocznika 2012 (klasa VI i jeden zawodnik z VII klasy) zostali vicemistrzem Warszawy w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w mini piłce ręcznej. W finale, po bardzo emocjonującym meczu, uczniowie naszej szkoły ulegli 1 bramką  reprezentacji Bemowa. Trenerem naszych chłopców jest Adam Królak.

Pilka_ręczna_(7)  

Galeria zdjęć

image3 image2 image1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności