Warszawski Tydzień Zdrowia Psychicznego 2026
Warszawski Tydzień Zdrowia Psychicznego 2026
To już III edycja Warszawskiego Tygodnia Zdrowia Psychicznego – miejskiej inicjatywy poświęconej promocji zdrowia psychicznego, profilaktyce oraz wzmacnianiu dobrostanu psychicznego dzieci, młodzieży i dorosłych.
W dniach 21-29 marca 2026 r. na terenie Warszawy odbędą się bezpłatne warsztaty, wykłady, webinary, konferencje, konsultacje oraz inne wydarzenia.
Tematyka spotkań będzie dotyczyć m.in. rozpoznawania i rozumienia trudności emocjonalnych oraz rozwijania umiejętności radzenia sobie z wyzwaniami zdrowia psychicznego, z jakim mierzą się dzieci i młodzież. Poruszone zostaną zagadnienia stresu, przemocy rówieśniczej i hejtu, obniżonego nastroju i depresji, lęku, zaburzeń odżywiania a także uzależnień.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!