Warsaw Mineral Expo – wycieczka Koła Turystyczno-Krajoznawczego
7 marca 2026 roku wybraliśmy się do PKiN na Międzynarodowe Targi Biżuterii i Minerałów. Zobaczyliśmy bardzo ciekawe okazy skał, minerałów i różnych rodzajów ozdób, a także specjalną wystawę „Magia złota”. Każdy z uczestników naszej wycieczki zdobył (zakupił) jakieś trofeum tzn. wyjątkowy minerał, fragment skały czy biżuterię. Poniższe zdjęcia pokazują jak piękne są bogactwa ziemi i wytwory człowieka z nich wykonane. Zachęcamy do odwiedzenia Targów w przyszłym roku.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!