1b i 1e w Ośrodku Edukacji Technicznej Pinokio w Słomczynie
25 maja klasy 1b i 1e odwiedziły Ośrodek Edukacji Technicznej Pinokio w Słomczynie. Dzieci poznały tajniki zawodu stolarza, zobaczyły maszyny do obróbki drewna i z uwagą przyglądały się pracy w stolarni. Uczniowie samodzielnie wykonywali przyborniki na biurko z gotowych drewnianych elementów. Wielką atrakcją był poczęstunek z grilla i zabawa na świeżym powietrzu. To było wspaniałe popołudnie.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!