1B w Centrum Nauki Kopernik
W październiku klasa 1B wybrała się do na wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik. Uczniowie mogli samodzielnie eksperymentować przy stacjach doświadczalnych poświęconych przyrodzie i zachodzącym w niej zjawiskom. W Majsterni sami zbudowali maszyny grające. Największym zainteresowaniem ze strony uczniów cieszyła się wizyta w Planetarium, gdzie mogli zobaczyć wspaniały spektakl o planetach, gwiazdach oraz przestrzeni kosmicznej.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!