Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

Hangar 646 klasa 4-6 P

Ocena 0/5

Dziś nasza klasa 4-6 P udała się na swoją pierwszą wycieczkę klasową. Był to  Hangar 646. Profesjonalna obsługa wprowadziła nas w temat, pokazała film instruktażowy. Pierwsza oczywiście była rozgrzewka… następnie próbowaliśmy swoich umiejętności w skokach na trampolinach, w skokach przez przeszkody z odbicia, wrzucaniu piłki do kosza po odbiciu z trampoliny. Skakaliśmy także z wieży lądując bezpiecznie na pompowanym materacu. Szaleństwo w parku trampolin zagwarantowało nam wyładowanie emocji, nabór pozytywnej energii oraz świetną zabawę. Zmęczeni, ale zadowoleni. Wszystkim polecamy trampoliny i aktywny wypoczynek.


Galeria zdjęć

IMG_3004 conv IMG_2998 conv IMG_2928 conv IMG_2934 conv IMG_2936 conv IMG_2943 conv IMG_2952 conv IMG_2955 conv IMG_2956 (1) conv IMG_2958 conv IMG_2963 conv IMG_2973 conv
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności