Hangar 646 klasa 4-6 P
Dziś nasza klasa 4-6 P udała się na swoją pierwszą wycieczkę klasową. Był to Hangar 646. Profesjonalna obsługa wprowadziła nas w temat, pokazała film instruktażowy. Pierwsza oczywiście była rozgrzewka… następnie próbowaliśmy swoich umiejętności w skokach na trampolinach, w skokach przez przeszkody z odbicia, wrzucaniu piłki do kosza po odbiciu z trampoliny. Skakaliśmy także z wieży lądując bezpiecznie na pompowanym materacu. Szaleństwo w parku trampolin zagwarantowało nam wyładowanie emocji, nabór pozytywnej energii oraz świetną zabawę. Zmęczeni, ale zadowoleni. Wszystkim polecamy trampoliny i aktywny wypoczynek.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!