3a i 3b w kinie
08 marca był bardzo miłym dniem dla uczniów klas 3a i 3b . Z okazji Dnia Kobiet najpierw wszyscy uczniowie wzięli udział w projekcji filmu pt.,, Szczęście Mikołajka ", w kinie Cinema City Sadyba, a następnie w szkole chłopcy złożyli życzenia oraz rozdali swoim koleżankom upominki z okazji ich święta. Oczywiście nie zabrakło życzeń również dla wychowawczyń klas, które również ten dzień wesoło spędziły.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!