6b i 6c w Zamościu i innych miasteczkach Roztocza
W dniach od 16 do 18 czerwca klasy 6c i 6b były na wycieczce, podczas której miały okazję zwiedzić renesansowy Zamość i inne miasteczka Roztocza, w tym Krasnobród i Zwierzyniec.
Najwięcej wrażeń dostarczył spływ kajakami po Wieprzu w okolicach miejscowości Bondyrz. Rzeka zaskoczyła licznymi płyciznami, a przede wszystkim pniami zwalonych drzew, zmuszając do sprawnego omijania przeszkód i wspólnego pomagania sobie w przeprawie.
Wycieczka umożliwiła integrację klas podczas zabawy na plaży koło zalewu czy ogniska z pysznym poczęstunkiem, a także aktywności w parku linowym.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!