Integracja na Sportowo - klasy 4
24 października odbyła się coroczna impreza sportowa dla klas - Integracja na Sportowo W wydarzeniu wzięło udział 97 czwartoklasistów. Uczniowie zostali podzieleni na cztery grupy. Z pomocą wychowawców rywalizowali w sześciu konkurencjach: wyścigu gąsienic, biegu sztafetowym, jeździe na wózkach, podbijaniu balonów, rzutach do kosza na czas i zbijaku drużynowym. Wygrała dobra zabawa i uśmiech na twarzy wszystkich uczestników. Na koniec wszystkie dzieci dostały słodki upominek.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!