Bal Karnawałowy
Tradycyjnie, jak co roku w karnawale w naszej szkole bawiliśmy się wspaniałe.
Chociaż wirus gromadzić się zabraniał, to przed tańcem nikt się nie wzbraniał.
Wszyscy przebrani, w dobrych humorach, nie chcieliśmy wychodzić ze szkoły, mimo że na ferie już pora!




- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!