Czas na MENADŻERA ds. PR SPORTOWEGO W CANAL+
W zeszłym tygodniu klasa 7a na swojej godzinie wychowawczej gościła przedstawiciela kolejnego zawodu!
Po pilocie samolotów i ratowniku medycznym przyszedł czas na MENADŻERA ds. PR SPORTOWEGO W CANAL+!
Pan Paweł "porwał" swoim wystąpieniem słuchaczy . Opowiedział o tym jak ważna jest umiejętność rozmowy z drugim człowiekiem i budowanie zaufania w relacjach międzyludzkich:).
Dodatkowo zwrócił uwagę, że systematyczna praca i dobra organizacja to cechy, które można nabyć w szkole, a które w przyszłości na pewno zaprocentują w pracy .
Dla najodważniejszych, którzy zadali jako pierwsi pytania, pan Paweł przygotował nagrody w postaci ciekawych książek.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!