,, Eko - zabawka ze skrawka"
Miło nam poinformować, że uczennica z klasy 3a Gloria Rejmer zajęła II miejsce w I Dzielnicowym Konkursie Ekologicznym ,, Eko - zabawka ze skrawka" ,, Głodny kotek" pod honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Wilanów m. st. Warszawy. Gratulacje!!!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!