Gościniec Wiecha - Kawęczyn
Był piękny poniedziałkowy poranek. Czuło się już zbliżający.... autokar, którym klasy 3b i 3e pojechały na wycieczkę do Kawęczyna. Gościniec Wiecha powitał nas tradycyjnie chlebem i solą, a potem... zobaczyliśmy jak piekło się kiedyś chleb, czym zajmował się kowal, odwiedziliśmy szkołę sprzed 100 lat. Były zwierzęta, były kiełbaski i przejażdżka wozem z traktorem. Co to był za dzień?!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!