III Konkurs Pieśni Patriotycznych
13 listopada odbył się trzeci Konkurs Pieśni Patriotycznych wpisujący się w obchody Święta Niepodległości.
Uczniowie klas 4-7 wykonali pieśni legionowe, które towarzyszyły Polakom w walce o wolność.
Jury wytypowało najlepszych wykonawców. Były to następujące klasy:
1. miejsce wyśpiewały klasy 4b i 6c,
2. miejsce zajęły klasy 5d i 6d,
3. miejsce zajęły klasy 5a i 7e.
Gratulujemy!.
Wszystkim klasom dziękujemy za niezapomniane wrażenia i szacunek wobec patriotycznych wartości.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!