Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Kim będę, gdy dorosnę? Uczniowie klasy 3e i 2d szukali odpowiedzi w Minicity - edukacyjnym miasteczku. Dzieci miały szansę doświadczyć prawdziwego życia zawodowego i poznać podstaw ekonomii.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!