Mikołajki w klasach 0 - 3
Mikołajki to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez uczniów w naszej szkole. To znak, że już niedługo będą święta Bożego Narodzenia. 6 grudnia wszystkim towarzyszył świąteczny nastrój. Tego dnia w szkole królowały mikołajkowe czapki, a także stroje z akcentem świątecznym. Odwiedził nas Mikołaj wraz z pomocnikiem, który wręczał uczniom słodkie upominki. Była to również niezwykła okazja do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia ze Świętym Mikołajem.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!