Koło Turystyczno-Krajoznawcze – wystawa klocków lego
14 lutego wybraliśmy się na Stadion Narodowy zobaczyć wystawę klocków lego. Zaprezentowane budowle były bardzo ciekawe i piękne, co najlepiej pokazują poniższe zdjęcia. Mogliśmy też zrealizować własne pomysły. Zbudowaliśmy więc wspólnie wysoką wieżę. Na zakończenie wycieczki, zgodnie z nasza tradycją, wybraliśmy się do McDonald ’s.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!