Międzyszkolne Wilanowskie Elektando
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ortograficznej rywalizacji – Międzyszkolnym Wilanowskim
Elektandzie zorganizowanym przez Wilanowską Bibliotekę Publiczną i Fundację Języka Polskiego.
Wykazali się perfekcyjną znajomością reguł ortograficznych i interpunkcyjnych, a tym samym zostali
mistrzami ortografii.
Oktawia Stankiewicz – Wendling laureatka II miejsca
Milena Kras laureatka III miejsca
Aleksander Ochnik wyróżnienie
Bruno Rejmer wyróżnienie
Zofia Jurkowska wyróżnienie
Gratulujemy!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!