Muzeum Wioski Afrykańskiej 6a
Klasa 6a wybrała się na wycieczkę do Muzeum Wioski Afrykańskiej w Sobienicach. Uczniowie poznali kulturę i życie ludzi na kontynencie afrykańskim. Było słonecznie, aktywnie i zabawnie… Nie zabrakło też wspólnego biesiadowania i pysznych kiełbasek z ogniska!



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!