Opłata za obiady na listopad
| O B I A D Y
|
19 obiadów X 9,50 zł = 180,50 zł
dzieci z „0”- 20 obiadów + śniadanie - 2,50 zł podwieczorek – 2,00 zł Razem: = 280,00 zł) |
Opłaty proszę wnosić na konto:
Usługi Gastronomiczno-Handlowe Justyna Banasiuk
NR 07 1020 1127 0000 1302 0224 9258
w tytule proszę o podawanie nazwiska oraz klasy do której uczęszcza uczeń
Odwoływanie obiadów telefonicznie – (22) 842-93-60 wew. 63 lub 65 do godz. 9.00.
| Osobom, które nie wniosły opłat, obiady nie będą wydawane. |
Justyna Banasiuk


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!