Pimi z krainy tygrysów - 2d i 3c
Uczniowie klas 2d i 3c wybrali się do kina na film pt. "Pimi z krainy tygrysów". Były chwile napięcia, ale i wzruszeń, był uśmiech i oczywiście przekąski. A do tego wszystkiego, podczas spaceru, towarzyszyło nam piękne słońce!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!