Przedstawienie pt . "Kolory" - klasy 1c i 1e
Klasy 1c i 1e wybrały się na przedstawienie pt . "Kolory" do Karolina - siedziby Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca "Mazowsze". Ta roztańczona i rozśpiewana bajka muzyczna zachwyciła zarówno dzieci , jak i ich opiekunów. A po spektaklu mogliśmy zwiedzić kulisy i poznać główne gwiazdy przedstawienia.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!