Skarby Pomorza Zachodniego
W ramach projektu „W skarbcu Polski” uczniowie klas 3a i 3b odwiedzili Pomorze Zachodnie. W pierwszym dniu wycieczki uczniowie mieli okazję podziwiać jezioro Szmaragdowe. Poznać jego historię i usłyszeć opowieść o zaginionych szmaragdach. Kolejnego dnia uczniowi odwiedzili Zamek Książąt Pomorskich i spotkali duszka Bogusia. Podziwiali panoramę Szczecina z wieży Katedry Św. Jakuba, odwiedzili Wały Chrobrego i zjedli tradycyjne szczecińskie paszteciki. Po południu odwiedzili Fabrykę Wody, gdzie doświadczyli wiele atrakcji. Dzień zakończył się rejsem statkiem po Odrze i jeziorze Dąbie, gdzie z pokładu statku podziwiali kormorany oraz orły bieliki. Wieczorem, po kolacji uczniowie wybrali się na krótki spacer wzdłuż granicy polsko – niemieckiej. Zmęczeni,, ale szczęśliwi czekają na kolejny dzień atrakcji.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!