Spektakl ,,Dzieci z Bullerbyn"
Uczniowie klasy 3a i 3b na zakończenie pierwszego semestru tuż przed feriami, udali się do teatru,by wspólnie z aktorami Teatru Syrena spędzić czas na wspaniałej zabawie z bohaterami książki,, Dzieci z Bullerbyn ". Pełne humoru spotkanie zachęciło wszystkich do pomysłowego spędzenia feryjnego wypoczynku.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!