" Od młodzika do olimpijczyka"
Klasa 5b reprezentowała szkołę i klub UKS Wilanowia na corocznych ogólnopolskich zawodach pływackich " Od młodzika do olimpijczyka" organizowanych przez AZS. Starty trwały do późnego wieczora, ale nagrodą były kolejne rekordy życiowe. Zawodnikom życzymy nieustających zwycięstw.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!