Spotkanie autorskie z Panem Łukaszem Wierzbickim
22 marca naszą szkołę odwiedził Pan Łukasz Wierzbicki– poznański podróżnik i autor książek dla dzieci, takich jak: „Dziadek i niedźwiadek”, „Afryka Kazika”, „Machiną przez Chiny”, „Przygoda niesłychana Benedykta i Jana”, "Drzewo. Mity słowiańskie i inne opowieści". W spotkaniu, w którym uczestniczyli uczniowie klas trzecich, pisarz opowiadał o przygodach Kazimierza Nowaka, który rowerem przemierzył Afrykę, oraz przybliżył historię niedźwiedzia Wojtka. Pan Łukasz przedstawił również swoją ostatnio wydaną książkę pt. „Ocean to pikuś”. Jest to opowieść o Aleksandrze Dobie, polskim podróżniku, który jako jedyny człowiek na świecie samotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki. Pan Łukasz zachęcił nas do podróżowania i odkrywania nowych pasji, bo „gdy ruszysz przed siebie, na pewno spotka cię coś ciekawego”:)



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!