ŚWIĘTA W STAROPOLSKIEJ KUCHNI 7D
W świątecznych nastrojach klasa 7d wybrała się na warsztaty ŚWIĘTA W STAROPOLSKIEJ KUCHNI. Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się, jak w okresie staropolskim wyglądały przygotowania świąteczne. Poznali dawne zwyczaje świąteczne i dowiedzieli się, dlaczego były bardzo ważne. Przyrządzili świąteczne potrawy, a na koniec przystąpili do świątecznej uczty.




- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!