Warszawski Fotoplastikon
Członkowie Koła Turystycznego wybrali się na następną wycieczkę. Pogoda była mroźna i śnieżna , ale my dzielnie zmierzaliśmy zobaczyć niezwykłą galerię zdjęć trójwymiarowych w Fotoplastikonie Warszawskim. Zdjęcia, które oglądaliśmy pokazywały karnawał, parady, tańce czyli jak bawił się świat na początku XX wieku. Następnie przeszliśmy do Pałacu Kultury i Nauki, gdzie mieści się Narodowe Muzeum Techniki. Wystawy, które zobaczyliśmy były bardzo ciekawe i różnorodne np. „Świat retro gier i komputerów” , „100 lat motoryzacji w Polsce”, „Wkład Polaków w rozwój techniki” i inne.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!