Warszawski Konkurs Recytatorski Poezji Wisławy Szymborskiej
Z radością informujemy, że Iga Pękala, uczennica z kl. VIIIa, zdobyła I miejsce w Warszawskim Konkursie Recytatorskim Poezji Wisławy Szymborskiej.
II nagrodę odebrała Maja Seklecka z kl. VIIIb.
Była to duchowa uczta słuchać wierszy noblistki w wykonaniu naszych uczennic. Gratulacje!!!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!