Warsztaty "Świecimy przykładem"
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach ekologicznych "Świecimy przykładem". Celem warsztatów było zapoznanie uczniów z odnawialnymi źródłami energii i zwrócenie uwagi na to, jak duże znaczenie ma energia odnawialna w kontekście dbania o środowisko.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!