„Losy zesłańców Sybiru”
26 marca 2024 r. odbyło się spotkanie uczniów klas 7 i 8 z prof. Elżbietą Smułkową (Sybiraczką i przedstawicielką Rodziny Katyńskiej), p. Markiem Krystyniakiem (prezesem Warszawskiej Rodziny Katyńskiej) oraz p. Stanisławem Sikorskim (prezesem Warszawskiego Oddziału Związku Sybiraków). Spotkanie to miało na celu przekazanie uczniom historii i uświadomienie tragicznych losów setek tysięcy Polaków wywożonych na Syberię, skazanych na poniewierkę i ciężką wyniszczającą pracę w łagrach Syberii. Urozmaiceniem spotkania był wyświetlony film pt. „Losy zesłańców Sybiru”.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!