Burmistrz Wilanowa z wizytą w naszej szkole
Wczoraj, naszą szkołę odwiedził Burmistrz dzielnicy Wilanów p. Artur Buczyński i spotkał się z uczniami – uchodźcami z Ukrainy Biuro Edukacji i Urząd Dzielnicy Wilanów ufundowali dzieciom śliczne plecaki ze szkolnym wyposażeniem . Małe buziaczki dzieci rozpromienił blask uśmiechu. Wszyscy pragniemy, by nasi ukraińscy koledzy czuli się bezpiecznie. Staramy się, by w czasie nauki w naszej szkole panowały spokój i radość, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o szarej rzeczywistości .


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!